FORMULARZ KONTAKTOWY

Informacja na temat danych osobowych

Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest Firma Księgarska Bonus s.c., P. Marzec, T. Szura, ul. Focha 27/29, 42-200 Częstochowa.
Adres e-mail będzie używany do wysyłania wiadomości e-mail, zawierających odpowiedź na zadane pytanie.
Podstawą przetwarzania danych osobowych (adres e-mail i nr telefonu) jest zgoda Użytkownika. Dane (adre e-mail i nr telefonu) będą przetwarzane do momentu wycofania zgody na ich przetwarzanie.
Użytkownik ma prawo do wglądu do danych, ich zmiany, poprawy i usunięcia danych.
Zarejestrowani Użytkownicy mogą samodzielnie zarządzać udzielonymi zgodami, po zalogowaniu się na swoje konto w Dedalus.pl (Moje konto - Moje zgody - Moje dane osobowe), lub kontaktując się z Firmą Księgarską Bonus s.c. pod numerem telefonu 22 415 90 90 lub adresem mail biuro@dedalus.pl.
Użytkownicy niezarejestrowani mogą wykonywać prawo do zarządzania i usuwania swoich danych kontaktując się z Firmą Księgarską Bonus s.c. pod numerem telefonu 22 415 90 90 lub adresem mail biuro@dedalus.pl.
Użytkownikom zarejestrowanym przysługuje prawo do przeniesienia danych. Zarejestrowani Użytkownicy mogą tego dokonać samodzielnie po zalogowaniu się na swoje konto w Dedalus.pl (Moje konto - Moje zgody - Moje dane osobowe).
Użytkownikom przysługuje prawo złożenia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.